برنامه‌های پیش فرض گلکسی اس 6 فقط قابل مخفی کردن هستند

سرویس فناوری جوان ایرانی به نقل از ایتنا؛ بخش موبایل:

جوان ایرانی- انتقادات از شرکت سامسونگ به علت عدم امکان پاکسازی برنامه‌های پیش‌فرض که متعلق به گوگل است ادامه دارد.

برنامه های پیش فرض گلکسی اس 6 فقط قابل مخفی کردن هستند

در حالی که پیشتر سامسونگ اعلام کرده بود کاربران برای اولین بار قادر به پاک کردن برنامه‌های پیش فرض نصب شده بر روی گلکسی اس 6 هستند، حال می‌گوید صرفا می‌توان این برنامه‌ها را مخفی کرد.

به گزارش جوان ایرانی به نقل از فارس، بسیاری از منتقدان پیشتر این گوشی و همین طور گوشی Edge را به علت پوشش فلزی و استحکام شیشه نمایشگرشان ستوده بودند.

اما انتقاد از این شرکت به علت تغییر تصمیم و عدم امکان پاکسازی برنامه‌های پیش فرض که بسیاری از آنها متعلق به گوگل هستند ادامه دارد.

بسیاری از کاربران می‌گویند گوگل با سوءاستفاده از تسلط اندروید بر بازار سیستم عامل‌های همراه برنامه‌های وابسته به خود مانند گوگل پلاس، یوتیوب، گوگل ناو و نقشه و ... را هم به زور در معرض استفاده کاربران قرار می‌دهد.

این شرکت چند هفته قبل قول داده بود که این برنامه‌ها قابل حذف از گوشی باشند، اما حالا می‌گوید منظورش این بوده که این برنامه‌ها را می‌توان از دید مخفی کرد و پاکسازی کامل آنها امکان پذیر نیست.

برخی کارشناسان معتقدند ممکن است گوگل در تغییر این تصمیم سامسونگ تاثیرگذار بوده باشد تا بتواند کماکان کاربران را مجبور به اجرای برنامه‌های خود کند.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه