تلاش مایکروسافت برای نفوذ به آیفون و گوشی‌های اندرویدی

سرویس فناوری جوان ایرانی به نقل از ایتنا؛ بخش موبایل:

جوان ایرانی- مایکروسافت برای جلب نظر کاربران آیفون و آندروید برنامه‌های همراه تازه‌ای را طراحی کرده و از سوی دیگر در حال تغییر طراحی سایت MSN است.

تلاش مایکروسافت برای نفوذ به آیفون و گوشی های اندرویدی

به گزارش جوان ایرانی به نقل از فارس به نقل از زد دی نت، طراحی این برنامه‌ها توسط گروه طراح موتور جستجوی بینگ صورت گرفته که قبلا هم رابط کاربری متروی ویندوز ۸ و برنامه‌های همراه ویندوز فون را طراحی کرده بودند.

ظاهرا مایکروسافت که در دنیای همراه از رقبا عقب افتاده، سیاست طراحی برنامه‌های همراه محبوب برای کاربران پلاتفورم‌های دیگر را در پیش گرفته و امیدوار است از این طریق آنان را به استفاده از خدمات همراه خود ترغیب کند. این شرکت وعده داده ظرف ماه‌های آینده برنامه‌های متنوعی را برای iOS و آندروید عرضه کند.

این برنامه‌ها با موضوع دسترسی به اخبار، اطلاعات آب و هوایی، مسافرت، امور مالی، ورزش، سلامت و بهداشت و غذا عرضه می‌شوند و پیش از این برای کاربران ویندوز ۸ و ویندوز فون ۸ عرضه شده بودند.

از سوی دیگر مایکروسافت امروز از نسخه به روز شده سایت ام اس ان رونمایی کرد. در نسخه جدید تلاش شده تا به علائق کاربران توجه شود. این نسخه که هنوز در مرحله آزمایشی است در ۵۵ کشور عرضه شده و از آدرس preview.msn.com قابل مشاهده است.

در نسخه جدید همچنین تلاش شده دسترسی به خدمات مختلف این شرکت و حتی برخی خدمات سایت های رقیب تسهیل شود که از جمله آنها می توان به Outlook.com، Office، OneNote، OneDrive، Maps، Facebook، Twitter، Xbox Music و Skype اشاره کرد.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه