تمایل رسمی ایسوس برای خرید شرکت HTC

سرویس فناوری جوان ایرانی به نقل از ایتنا؛ بخش موبایل:

جوان ایرانی- علاقمندی‌هایی از سوی شرکت‌های مایکروسافت، لنوو، فیس‌بوک و ... نشان داده شده است تا برای خرید HTC اقدام کنند.

تمایل رسمی ایسوس برای خرید شرکت HTC

آخرین گزارش مالی منتشر شده از سوی HTC نشان داد که این شرکت تایوانی همچنان با مشکلات مالی فراوان مواجه است و برای حضور در بازار جهانی گوشی‌های هوشمند موانع فراوانی را پیش‌روی خود می‌بیند.

به گزارش جوان ایرانی به نقل از رایورز به نقل از زد.دی.نت، بیانیه منتشر شده از سوی «جانی شیه» مدیرعامل ایسوس در مجمع سالانه این شرکت اعلام کرد با وضعیت کنونی HTC، ایسوس تایوانی علاقه فراوانی به خرید آن دارد و این مسئله را بررسی می‌کند.

در این زمینه شایعات فراوان منتشر شده است که با انتشار بیانیه مذکور این شایعات قوت گرفته است تا در آینده نزدیک HTC به شرکت ایسوس واگذار شود.

منابع آگاه همچنین اعلام کردند علاقه‌مندی‌هایی از سوی شرکت‌های مایکروسافت، لنوو، فیس‌بوک و... نشان داده شده است تا برای خرید HTC اقدام کنند.

تمایل رسمی ایسوس برای خرید شرکت HTC - تصویر 2

در حالی که HTC همچنان به عنوان یک شرکت کاملا مستقل به فعالیت‌های خود ادامه می‌دهد، عدم موفقیت مالی آن در چهار فصل گذشته سناریوی فروش در آینده نزدیک را تقویت می‌کند.

«دیوید چانگ» مدیر مالی ایسوس در ادام بیانیه مذکور به خبرگزاری رویترز توضیح داد: «رئیس هیئت مدیره ما در سیستم داخلی صحبت‌هایی را در این زمینه مطرح کرده است. شانس به دست آوردن این شرکت هنوز بزرگ نیست. ایسوس یک شرکت الکترونیکی است که به صورت طبیعی فعالیت‌های خود را گسترش می‌دهد.»

شرکت ایسوس نسبت به HTC بسیار بزرگ‌تر است و اگرچه هم‌اکنون گوشی هوشمند تولید می‌کند، اما قصد دارد با این خرید به صورت جدی‌تر وارد بازار جهانی شود.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه