جدی‌ترین رقیب گوگل در حوزه جستجو

سرویس فناوری جوان ایرانی به نقل از راسخون؛ بخش اخبار فناوری:

جدی‌ترین رقیب گوگل در حوزه جستجو

جدی‌ترین رقیب گوگل در حوزه جستجو

اریک اشمیث رییس هیات مدیره گوگل و مدیرعامل سابق این شرکت، آمازون را بزرگترین رقیب خود در زمینه ارائه خدمات جستجو می داند.

 

به گزارش جوان ايراني به نقل از فارس ، وی اخیرا اظهار داشته که فعالیت های گسترده آمازون در زمینه ارائه خدمات تجارت الکترونیک آن را به رقیبی جدی برای گوگل مبدل کرده است.

 

وی که در جریان بازدید از شرکت سخت افزاری و نرم افزاری Native Instruments در برلین آلمان با خبرنگاران مصاحبه می کرد، گفت: بسیاری از مردم فکر می کنند رقیب اصلی ما بینگ مایکروسافت یا یاهو است. اما واقعیت این است که بزرگترین رقیب ما در عرصه جستجو آمازون است. مردم به آمازون به عنوان ارائه دهنده خدمات جستجو نمی نگرند، اما در عمل وقتی قصد خرید دارند اغلب به سراغ آمازون می روند.

 

این اظهارات در حالی بیان می شود که بر اساس داده های شرکت کام اسکور گوگل با 233.1 میلیون بازدید اختصاصی در ماه آگوست پربازدیدترین سایت بوده و آمازون با 172 میلیون بازدید اختصاصی در رتبه ششم قرار داشته است.

 

گوگل این روزها به شدت در تلاش برای ارائه خدمات جدید تجارت الکترونیک است و به همین منظور در حال راه اندازی سرویس تحویل کالا و خدمات در همان روز درخواست در برخی نقاط آمریکاست. البته آمازون قبل از گوگل خدمات تحویل کالا با استفاده از پهباد راه اندازی کرده بود.

 


کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه