ساعت هوشمند اپل نیز به سال 2015 موکول شد

سرویس فناوری جوان ایرانی به نقل از ایتنا؛ بخش فناوری شخصی:

جوان ایرانی- شرکت اپل تصمیم گرفته است تا تمامی پروژه‌های خود را به خاطر عرضه آیفون ۶ به سال آینده میلادی انتقال بدهد که در این میان ساعت هوشمند این شرکت نیز امسال عرضه نخواهد شد.

ساعت هوشمند اپل نیز به سال 2015 موکول شد

شرکت اپل تصمیم گرفته است تا تمامی پروژه‌های خود را به خاطر عرضه آیفون ۶ به سال آینده میلادی انتقال بدهد که در این میان ساعت هوشمند این شرکت نیز امسال عرضه نخواهد شد.

به گزارش رایورز، ساعت هوشمند اپل که با نام غیررسمی آی واچ در میان کاربران اینترنتی شناخته می‌شود، هنوز در حد یک شایعه بزرگ قرار دارد و هیچ جزئیاتی از این محصول منتشر نشده است.

البته اگر بخواهیم دقیق‌تر درباره این ساعت سخن بگوییم باید به این نکته اشاره کنیم که تنها موردهایی که درباره آی واچ مشخص است این است که این محصول یک ساعت هوشمند است و شرکت اپل آن را تولید خواهد نمود.

سایر موارد مربوط به این محصول در سیاست سکوت رسانه‌ای اپل قرارگرفته است و باید منتظر ماند تا اپل درباره این دستگاه مرموز خود اطلاعات بیشتری را به مخاطبین عرضه کند.

ساعت هوشمند اپل نیز به سال 2015 موکول شد - تصویر 2

در لیست برنامه‌های کاری اپل در سال جاری اثری از عرضه و حتی رونمایی از این ساعت به چشم نمی‌خورد و به همین دلیل نیز احتمال این می‌رود که این محصول هنوز در مرحله تحقیقاتی خود قرار داشته باشد.

شایان‌ذکر است که اپل از هرگونه اظهارنظر درباره این خبر خودداری نموده است.

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه