سخنرانی حسن روحانی و کفاشیان در بدرقه تیم ملی فوتبال/ کاپیتان میثاق‌نامه جام جهانی را می‌خواند


سخنرانی حسن روحانی و کفاشیان در بدرقه تیم ملی فوتبال/ کاپیتان میثاق‌نامه جام جهانی را می‌خواند - تصویر 1

مراسم بدرقه تیم ملی فوتبال ایران برای حضور در بیستمین دوره رقابت‌های جام جهانی با سخنرانی حسن روحانی و علی کفاشیان روز دوشنبه برگزار خواهد شد.
به گزارش خبرنگار مهر، تیم ملی فوتبال ایران در پایان اردوی آماده‌سازی اتریش بامداد امروز شنبه به ایران بازگشت و قرار است بامداد روز سه‌شنبه تهران را به مقصد برزیل برای برپایی آخرین مرحله اردوی آماده‌سازی و حضور در جام جهانی ترک کند.

بر اساس برنامه ریزی فدراسیون فوتبال مراسم بدرقه تیم ملی روز دوشنبه با حضور مسئولان وزارت ورزش فدراسیون فوتبال و حسن روحانی، رئیس جمهور در سالن 12 هزار نفره مجموعه ورزشی آزادی تهران برگزار خواهد شد.

 

این مراسم از ساعت 18:00 به طور غیررسمی با اجرای برنامه های ویژه آغاز خواهد شد که فدراسیون فوتبال برای این بخش برنامه‌های شاد و متنوعی در زمینه‌های مختلف تدارک دیده است، اما بخش اصلی مراسم بدرقه تیم ملی بعد از اذان مغرب و اعشاء برگزار خواهد شد که بر اساس برنامه‌ریزی صورت گرفته علی کفاشیان به عنوان رئیس فدراسیون فوتبال نخستین سخنران خواهد بود که پیام فدراسیون و خوش آمد حاضرین را اعلام خواهد کرد.

 

پس از سخنرانی رئیس فدراسیون فوتبال، محمود گودرزی، وزیر ورزش و جوانان نیز به ایراد سخنرانی خواهد پرداخت.

بر اساس برنامه‌ریزی صورت گرفته، اعضای تیم ملی فوتبال ایران در جایگاه ویژه‌ای که برای آنها در نظر گرفته شده، مستقر خواهند شد و قرار است حسن روحانی، رئیس جمهور در یکساعت پایانی به جمع بدرقه‌کنندگان تیم ملی فوتبال ایران اضافه شود.

 

همچنین میثاق‌نامه حضور اعضای تیم ملی ایران در جام جهانی توسط جواد نکونام، کاپیتان تیم ملی قرائت خواهد شد و پس از آن دکتر حسن روحانی به ایراد سخنرانی خواهد پرداخت.

بخش پایانی مراسم بدرقه تیم ملی فوتبال ایران به عبور بازیکنان و کادر فنی از زیر قرآن اختصاص خواهد داشت. بر اساس آن بازیکنان راهی فرودگاه خواهند شد تا بامداد سه‌شنبه تهران را به مقصد برزیل ترک کنند.

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه