فیلترینگ هوشمند طی 10 ماه اجرا می‌شود

سرویس فناوری جوان ایرانی به نقل از ایتنا؛ بخش اینترنت:

جوان ایرانی- واعظی: پروژه فیلترینگ هوشمند طی 10 ماه آینده اجرایی خواهد شد و پالایش محتوای اینترنت به طور هدفمند انجام خواهد شد.

فیلترینگ هوشمند طی 10 ماه اجرا می شود

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: فیلترینگ هوشمند قادر به تفکیک محتوای مجرمانه از سایر بخش‌های سایتها خواهد بود و فقط بخش‌های حاوی محتوای مجرمانه را مسدود می کند.

به گزارش جوان ایرانی به نقل از ایسنا، محمود واعظی با تاکید بر خواسته دانشگاهیان و خانواده‌ها بر استفاده از مطالب مفید و علمی سایتها همزمان با حفظ صیانت اجتماعی گفت: فیلترینگ فعلی به گونه‌ای است که در صورتی که در سایتی مطالب مجرمانه وجود داشته باشد باید کل سایت مسدود و فیلتر شود و به عبارتی بخشهای غیرمجرمانه آن قابل استفاده نیست.

وی ادامه داد: با همت نخبگان و جوانان عزیز ایرانی فیلترینگ هوشمند راه اندازی خواهد شد و این امر پالایش محتوی را به صورت هدفمند هدایت خواهد کرد.

وزیر ارتباطات اجرای این پروژه را یک طرح ۱۰ ماهه عنوان کرد و گفت: فاز اول این طرح یک ماه، فاز دوم سه ماه و فاز سوم ۶ ماه طول خواهد کشید و ان شاالله طی ۱۰ ماه این پروژه اجرایی خواهد شد و نیازهای جامعه علمی و دانشگاهی جهت استفاده از مطالب مفید مندرج در فضاهای مجازی برطرف می شود.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه