گلکسی آلفا چندان پرقدرت نخواهد بود

سرویس فناوری جوان ایرانی به نقل از ایتنا؛ بخش موبایل:

جوان ایرانی- بررسی‌های اولیه بر روی گوشی گلکسی مگای شرکت سامسونگ نشان از آن دارند که این گوشی چندان نیرومند یا به‌اصطلاح High-end نخواهد بود.

گلکسی آلفا چندان پرقدرت نخواهد بود

بررسی‌های اولیه بر روی گوشی گلکسی مگای شرکت سامسونگ نشان از آن دارند که این گوشی چندان نیرومند یا به‌اصطلاح High-end نخواهد بود.

به گزارش جوان ایرانی به نقل از ایتنا، نخستین مورد مشاهده‌شده در این گوشی، عدم امکان پشتیبانی آن از خروجی تصویری ۱۰۸۰P است و خروجی قطعی نمایشگر گلکسی مگا برابر با ۷۲۰P خواهد بود.

این گوشی که شایعات از وجود یک نمایشگر ۵ اینچی نیرومند بر روی آن خبر می‌دادند و معتقد بودند که رزولوشن ۲۵۶۰ در ۱۴۴۰ پیکسلی خواهد داشت، در عمل دارای یک نمایشگر ۴.۸ اینچی بوده و ضریب تفکیک آن نیز به‌مراتب پایین‌تر از رقم پیش‌بینی‌شده خواهد بود.

گلکسی آلفا چندان پرقدرت نخواهد بود - تصویر 2

همچنین گفته می‌شد که این گوشی از پردازنده اسنپ دراگون ۸۰۵ استفاده خواهد کرد که بررسی‌های اولیه نشان می‌دهد که پردازنده موجود بر روی گلکسی مگا از نوع چهار هسته‌ای و از نسل‌‌های پیشین اسنپ دراگون خواهد بود.

البته هنوز مشخصات دقیق سخت‌افزاری این گوشی مشخص نشده است ولی به نظر می‌رسد که این دستگاه از توان سخت‌افزاری محدودتری نسبت به پرچم‌داران سامسونگ برخوردار باشد.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه