گلکسی تب 4 نسخه 10 اینچی به پردازنده 64 بیتی مجهز می‌ شود

سرویس فناوری جوان ایرانی به نقل از راسخون؛ بخش موبایل:

گلکسی تب 4 نسخه 10 اینچی به پردازنده 64 بیتی مجهز می‌ شود

گلکسی تب 4 نسخه 10 اینچی به پردازنده 64 بیتی مجهز می‌ شود

سامسونگ از مدتی پیش در حال کار روی نسخه‌ی بروز شده‌ای از گلکسی تب 4 بوده است. در ابتدا اطلاعاتی در خصوص نسخه‌ی 8 اینچی گلکسی تب 4 با پردازنده‌ی جدید منتشر شد و اکنون نوبت به نسخه‌ی 10 اینچی رسیده که توان پردازشی جدیدی دریافت کند

 

بروزرسانی مورد بحث صرفا به واحد پردازشی این تبلت‌ها مربوط می‌شود. اسنپدراگون 400 که مدت‌ها از عمر آن می‌گذرد با تراشه‌ی 64 بیتی اسنپدراگون 410 جایگزین خواهد شد. اگرچه این مساله از نظر سطح بازدهی ارتقا چشمگیری ایجاد نخواهد کرد، اما هرچه باشد سیلیکون جدید قادر به پردازش 64 بیتی خواهد بود که دستگاه را برای آینده و بهره‌وری بهتر از قابلیت‌های اندروید 5 آبنبات چوبی تجهیز می‌کند.

 

سایر مشخصه‌های فنی این تبلت‌ها کاملا دست نخورده باقی خواهد ماند و قیمت نیز تغییری نخواهد کرد. گلکسی تب 4 جدید همچنان با رم 1.5 گیگابایتی همراه خواهد بود که نمایشگر بزرگ اما با رزولوشن ضعیف 10.1 اینچی و نسبت پیکسل 1280 در 800 همراه خواهد شد. نام دقیق و شماره مدل این دستگاه Samsung Galaxy Tab 4 VE 10.1 (Value Edition) SM-T533 خواهد بود.

 

بنابراین با این حساب تنها یکی از اعضای خانواده‌ی گلکسی تب 4 همچنان در قلمرو 32 بیتی باقی مانده است. با این حال همچنان احتمال دارد نسخه‌ی 7 اینچی این دستگاه نیز بروزرسانی سخت‌افزاری مشابهی را دریافت کند. این بروزرسانی بدون تردید موجب افزایش طول عمر این دستگاه‌ها در بازار خواهد شد. این تصمیم می‌تواند نشانه‌ای بر این مساله باشد که سامسونگ قصد ندارد به این زودی سری گلکسی تب 5 را به بازار معرفی کند.

 

منبع : زومیت

نویسنده : مسعود آموزگار


نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه