یاهو جست‌وجوگر اینترنتی اصلی فایرفاکس شد

سرویس فناوری جوان ایرانی به نقل از ایتنا؛ بخش اینترنت:

جوان ایرانی- با اینکه یاهو به صورت پیش‌فرض روی موزیلا ارایه می‌شود کاربران همچنان می‌توانند از بین گوگل، Bing یا DuckDuck جست‌وجوگر مورد نظر خود را انتخاب کنند.

یاهو جست وجوگر اینترنتی اصلی فایرفاکس شد

شرکت موزیلا با کنار گذاشتن گوگل، پورتال اینترنتی یاهو را برای مرورگر اینترنتی فایرفاکس انتخاب کرد و آن را به صورت پیش‌فرض در اختیار تمام مشتریان خود قرار داد.

به گزارش جوان ایرانی به نقل از رایورز، این تغییر از ابتدای دسامبر یعنی از هفته آینده برای کاربران آمریکایی اعمال می‌شود و بر اساس قرارداد ۵ ساله‌ای که میان یاهو و موزیلا منعقد شده است، در کمتر از یک ماه برای دیگر کاربران جهانی هم لحاظ خواهد شد.

موزیلا برای آنکه جست‌وجوگر اینترنتی Yahoo Search را در بهترین حالت برای صاحبان فایرفاکس ارائه دهد، رابط کاربری جدیدی را نیز ارائه می‌دهد.

البته گفته شده است، با اینکه یاهو به صورت پیش‌فرض روی مرورگر اینترنتی موزیلا ارائه می‌شود کاربران همچنان این قابلیت را در اختیار دارند تا از بین گوگل، Bing یا DuckDuck جست‌وجوگر مورد نظر خود را انتخاب کنند.

یاهو جست‌وجوگر اینترنتی اصلی فایرفاکس شد - تصویر 2
لازم به ذکر است که همکاری‌های جدید میان یاهو و موزیلا تاثیر بر کاربران این شرکت در کشورهای چین و روسیه برجا نخواهد گذاشت.

کاربرانی که در کشور چین از فایرفاکس استفاده می‌کنند همچنان Baidu را به عنوان جست‌وجوگر اصلی در اختیار خواهند گرفت و روس‌ها نیز Yandex را به عنوان جست‌وجوگر پیش‌فرض مورد استفاده قرار خواهند داد.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه